Vyhledávání dovolené na Kubě

Dovolená na Kubě v lednu 2024

Dovolená na Kubě v lednu 2024

Iberostar Playa Alameda

1.1. - 16.1.2024
All Inclusive
✈ Vídeň

 
 
75 039 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Playa Alameda s počtem hvězdiček: 5, v délce 16 dní, 15 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. ledna do úterý 16. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 283 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Iberostar Playa Alameda, který je aktuálně na prodej online v ceně 75039,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 42 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Starfish Cuatro Palmas - Kuba v lednu

Starfish Cuatro Palmas

2.1. - 10.1.2024
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
78 333 Kč
75 200 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2024 v lokalitě Varadero, Starfish Cuatro Palmas, v Starfish Cuatro Palmas, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. leden 2024 a návratem/příjezdem: středa 10. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 284 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 75200,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Průměrné hodnocení Starfish Cuatro Palmas je 90 % podle referencí od 9 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Gran Caribe Villa Tortuga - Kuba v lednu

Gran Caribe Villa Tortuga

3.1. - 14.1.2024
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
40 000 Kč

Rekreace na dovolené na Kubě v letovisku Varadero, Gran Caribe Villa Tortuga, v ubytovacím zařízení Gran Caribe Villa Tortuga s počtem hvězdiček: 3, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od středy 3. ledna do neděle 14. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 285 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Gran Caribe Villa Tortuga, který je aktuálně na prodej online v ceně 40000,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně delfinárium, u jezera, koupání, národní park, půjčovna aut, rybaření, s restaurací, šnorchlování. Na základě recenzí od 82 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 70 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Iberostar Bella Costa (Ex. Cubanacan Bella Costa) - Kuba v lednu

Iberostar Bella Costa (Ex. Cubanacan Bella Costa)

3.1. - 14.1.2024
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
64 909 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2024 v lokalitě Varadero, Iberostar Bella Costa (ex. Cubanacan Bella Costa), v Iberostar Bella Costa (Ex. Cubanacan Bella Costa), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 3. leden 2024 a návratem/příjezdem: neděle 14. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 285 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 64909,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně delfinárium, u jezera, koupání, národní park, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Iberostar Bella Costa (Ex. Cubanacan Bella Costa) je 76 % podle referencí od 12 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Iberostar Bella Costa (Ex. Cubanacan Bella Costa) - Kuba v lednu

Iberostar Bella Costa (Ex. Cubanacan Bella Costa)

4.1. - 19.1.2024
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
60 879 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Varadero, Iberostar Bella Costa (ex. Cubanacan Bella Costa), v ubytovacím zařízení Iberostar Bella Costa (Ex. Cubanacan Bella Costa) s počtem hvězdiček: 4, v délce 16 dní, 15 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 4. ledna do pátku 19. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 286 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Iberostar Bella Costa (Ex. Cubanacan Bella Costa), který je aktuálně na prodej online v ceně 60879,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně delfinárium, u jezera, koupání, národní park, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování, wellness pobyt. Na základě recenzí od 12 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Gran Caribe Villa Tortuga - Kuba v lednu

Gran Caribe Villa Tortuga

4.1. - 15.1.2024
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
38 300 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2024 v lokalitě Varadero, Gran Caribe Villa Tortuga, v Gran Caribe Villa Tortuga, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 4. leden 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 15. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 286 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 38300,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně delfinárium, u jezera, koupání, národní park, půjčovna aut, rybaření, s restaurací, šnorchlování. Průměrné hodnocení Gran Caribe Villa Tortuga je 70 % podle referencí od 82 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Iberostar Parque Central - Kuba v lednu

Iberostar Parque Central

4.1. - 16.1.2024
Polopenze
✈ Praha

 
 
82 169 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, Iberostar Parque Central, v ubytovacím zařízení Iberostar Parque Central s počtem hvězdiček: 5, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 4. ledna do úterý 16. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 286 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Iberostar Parque Central, který je aktuálně na prodej online v ceně 82169,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací.

Memories Jibacoa (Ex. Breezes) - Kuba v lednu

Memories Jibacoa (Ex. Breezes)

4.1. - 12.1.2024
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
78 049 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2024 v lokalitě Varadero, Memories Jibacoa (ex. Breezes), v Memories Jibacoa (Ex. Breezes), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 4. leden 2024 a návratem/příjezdem: pátek 12. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 286 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 78049,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně cestovní pojištění, koupání, s delegátem, s masážemi, s restaurací, s vířivkou, šnorchlování, wellness pobyt.

Iberostar Laguna Azul - Kuba v lednu

Iberostar Laguna Azul

4.1. - 15.1.2024
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
67 835 Kč
65 800 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Laguna Azul s počtem hvězdiček: 5, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 4. ledna do pondělí 15. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 286 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Iberostar Laguna Azul levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 65800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 43 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Starfish Cayo Santa Maria - Kuba v lednu

Starfish Cayo Santa Maria

6.1. - 14.1.2024
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
70 619 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2024 v lokalitě Cayo Santa Maria, Starfish Cayo Santa Maria, v Starfish Cayo Santa Maria, s 4.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 6. leden 2024 a návratem/příjezdem: neděle 14. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 288 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 70619,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně delfinárium, s restaurací, s vířivkou, šnorchlování, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Starfish Cayo Santa Maria je 86 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 23 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená na Kubě v lednu 2024.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené na Kubě v lednu 2024 online. Last Minute a First Minute zájezdy na Kubu. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená na Kubě v lednu 2024.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Kubě? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Kubě. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená na Kubě v lednu 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Kubě podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Kubě jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Kuba 2024, Kuba All Inclusive, Kuba Invia, Kuba u moře, atd.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Kubě podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Kuba si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Kubě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Kubě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Kubě nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Kuba. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Kuba. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Kuba, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Kubě, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Kubu objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Kubě za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Kuba.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Kubě pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Kubě další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Kuba za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Kubě. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Kuba.

Zajímá vás jak draho je na Kubě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Kubě? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Kubě.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Kubou.cz 2023, všechna práva vyhrazena.