Vyhledávání

Kuba se snídaní

Starfish Las Palmas & Starfish Cuatro Palmas - Snídaně

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětský bazén, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Volejbal

Starfish Las Palmas & Starfish Cuatro Palmas

16.12. - 29.12.2021
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
53 700 Kč

Rekreace na dovolené na Kubě v letovisku Varadero, Starfish Las Palmas & Starfish Cuatro Palmas, v ubytovacím zařízení Starfish Las Palmas & Starfish Cuatro Palmas , v délce 14 dní (dvoutýdenní pobyt), 13 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 16. prosince do středy 29. prosince 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Starfish Las Palmas & Starfish Cuatro Palmas, který je aktuálně na prodej online v ceně 53700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Snídaně, zima 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Melia Cohiba - Snídaně

Melia Cohiba

21.12. - 31.12.2021
Snídaně
✈ Praha

 
91 600 Kč

Dovolená Kuba Last Minute 2021 v lokalitě La Habana (Havana), v Melia Cohiba, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 21. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: pátek 31. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 91600,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Snídaně, pobytové zájezdy, u moře.

Punta Piedra - Dive (Holguin) - Snídaně

Punta Piedra - Dive (Holguin)

27.12. - 7.1.2022
Snídaně
✈ Praha

 
72 300 Kč

Rekreace na dovolené na Kubě v letovisku Holguín, v ubytovacím zařízení Punta Piedra - Dive (Holguin) s počtem hvězdiček: 2, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od pondělí 27. prosince do pátku 7. ledna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Punta Piedra - Dive (Holguin), který je aktuálně na prodej online v ceně 72300,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Snídaně, zima 2021/2022,Silvestr 2021/2022 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy, u moře.

Starfish Las Palmas & Starfish Cuatro Palmas - Snídaně

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětský bazén, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Volejbal

Starfish Las Palmas & Starfish Cuatro Palmas

6.1. - 18.1.2022
Snídaně
✈ Praha

 
53 400 Kč

Dovolená Kuba 2022 v lokalitě Varadero, Starfish Las Palmas & Starfish Cuatro Palmas, v Starfish Las Palmas & Starfish Cuatro Palmas, ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 6. leden 2022 a návratem/příjezdem: úterý 18. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, v ceně 53400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Snídaně, pobytové zájezdy, u moře.

Punta Piedra - Dive (Holguin) - Snídaně

Punta Piedra - Dive (Holguin)

6.1. - 21.1.2022
Snídaně
✈ Praha

 
52 700 Kč

Rekreace na dovolené na Kubě v letovisku Holguín, v ubytovacím zařízení Punta Piedra - Dive (Holguin) s počtem hvězdiček: 2, v délce 16 dní, 15 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 6. ledna do pátku 21. ledna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 39 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Punta Piedra - Dive (Holguin), který je aktuálně na prodej online v ceně 52700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Snídaně, zima 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Punta Piedra - Dive (Holguin) - Snídaně

Punta Piedra - Dive (Holguin)

10.1. - 21.1.2022
Snídaně
✈ Praha

 
45 900 Kč

Dovolená Kuba 2022 v lokalitě Holguín, v Punta Piedra - Dive (Holguin), s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 10. leden 2022 a návratem/příjezdem: pátek 21. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 43 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, v ceně 45900,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Snídaně, pobytové zájezdy, u moře.

Punta Piedra - Dive (Holguin) - Snídaně

Punta Piedra - Dive (Holguin)

17.1. - 28.1.2022
Snídaně
✈ Praha

 
53 700 Kč

Rekreace na dovolené na Kubě v letovisku Holguín, v ubytovacím zařízení Punta Piedra - Dive (Holguin) s počtem hvězdiček: 2, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od pondělí 17. ledna do pátku 28. ledna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Punta Piedra - Dive (Holguin), který je aktuálně na prodej online v ceně 53700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Snídaně, zima 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Villa Siboney - Snídaně

Villa Siboney

17.1. - 28.1.2022
Snídaně
✈ Praha

 
44 100 Kč

Dovolená Kuba 2022 v lokalitě La Habana (Havana), v resortu Havana, v Villa Siboney, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 17. leden 2022 a návratem/příjezdem: pátek 28. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 50 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, v ceně 44100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Snídaně, pobytové zájezdy, u moře.

Bello Caribe - Snídaně

Bello Caribe

20.1. - 2.2.2022
Snídaně
✈ Praha

 
51 300 Kč

Rekreace na dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, Bello Caribe, v ubytovacím zařízení Bello Caribe s počtem hvězdiček: 3, v délce 14 dní (dvoutýdenní pobyt), 13 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 20. ledna do středy 2. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Bello Caribe, který je aktuálně na prodej online v ceně 51300,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Snídaně, zima 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Pullman - Snídaně

Klimatizace, TV, Bar, Hotelová restaurace

vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 0 m.

Pullman

3.3. - 16.3.2022
Snídaně
✈ Vídeň

50 417 Kč
48 400 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2022 v lokalitě Varadero, Pullman, v Pullman, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 14 dní (dva týdny), 13 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 3. březen 2022 a návratem/příjezdem: středa 16. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 95 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně se slevou 4 %, v ceně 48400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Snídaně, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře.

Comodoro, La Ermita - Snídaně

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Půjčovna lyží

vzdálenost od centra města: 13 km, vzdálenost od letiště: 10 km, vzdálenost od pláže: 0 m.

Comodoro, La Ermita

3.3. - 11.3.2022
Snídaně
✈ Praha

 
34 100 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, Comodoro, v ubytovacím zařízení Comodoro, La Ermita s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 3. března do pátku 11. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 95 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Comodoro, La Ermita, který je aktuálně na prodej online v ceně 34100,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Snídaně, přímo u moře - přímo u pláže, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Gaviota Kohly - Snídaně

Gaviota Kohly

10.3. - 21.3.2022
Snídaně
✈ Praha

 
38 400 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2022 v lokalitě La Habana (Havana), v Gaviota Kohly, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 10. březen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 21. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 102 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, v ceně 38400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Snídaně, pobytové zájezdy, u moře.


Zobrazeno 1-12 z celkem 36 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená na Kubě se snídaní v ceně zájezdu.️ Garance nejnižší ceny. Zájezdy na Kubu bez nutnosti dokupování jídla. 1190 zájezdů na Kubu. Kuba se snídaní.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Kubě? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Kubě.

Pokud jste si nevybrali v Kuba se snídaní žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Kubě? Proč si nevybrat pobyt na Kubě jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Kuba 2021 nebo Kuba 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Kuba? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Kubě podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Kuba si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Kubě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Kubě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Kubě nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Kuba. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Kuba. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Kuba, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Kubě, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Kubu objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Kubě za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Kuba.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Kubě pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Kubě další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Kuba za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Kubě. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Kuba.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Kubu.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Kubě nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Kubu se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Kubě za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© kubou.cz 2021, všechna práva vyhrazena.