Vyhledávání dovolené na Kubě

Kuba polopenze

Kuba polopenze

Nh Capri

30.3. - 7.4.2023
Polopenze
✈ Praha, Vídeň

 
68 118 Kč
57 900 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, NH Capri, v ubytovacím zařízení Nh Capri s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 30. března do pátku 7. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Nh Capri levně se slevou 15 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 57900,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, jaro 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí. Speciálně delfinárium, u jezera, koupání, národní park, půjčovna aut, s restaurací.

Iberostar Parque Central - Kuba Polopenze

Iberostar Parque Central

6.4. - 18.4.2023
Polopenze
✈ Praha

 
119 631 Kč
113 649 Kč

Dovolená Kuba Last Minute 2023 v lokalitě La Habana (Havana), v resortu Havana, Iberostar Parque Central, v Iberostar Parque Central, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 6. duben 2023 a návratem/příjezdem: úterý 18. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 13 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 113649,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací.

Nh Capri - Kuba Polopenze

Nh Capri

8.4. - 16.4.2023
Polopenze
✈ Praha, Vídeň

 
 
73 500 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, NH Capri, v ubytovacím zařízení Nh Capri s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od soboty 8. dubna do neděle 16. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Nh Capri levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 73500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, jaro 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí. Speciálně delfinárium, u jezera, koupání, národní park, půjčovna aut, s restaurací.

Nh Capri - Kuba Polopenze

Nh Capri

22.4. - 30.4.2023
Polopenze
✈ Praha, Vídeň

 
 
70 000 Kč

Dovolená Kuba Last Minute 2023 v lokalitě La Habana (Havana), v resortu Havana, NH Capri, v Nh Capri, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 22. duben 2023 a návratem/příjezdem: neděle 30. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 29 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 70000,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, pobytové zájezdy, kombinace oblastí. Speciálně delfinárium, u jezera, koupání, národní park, půjčovna aut, s restaurací.

Iberostar Parque Central - Kuba Polopenze

Iberostar Parque Central

29.4. - 7.5.2023
Polopenze
✈ Praha, Vídeň

 
 
67 339 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, Iberostar Parque Central, v ubytovacím zařízení Iberostar Parque Central s počtem hvězdiček: 5, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od soboty 29. dubna do neděle 7. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Iberostar Parque Central, který je aktuálně na prodej online v ceně 67339,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací.

Nh Capri - Kuba Polopenze

Nh Capri

11.5. - 21.5.2023
Polopenze
✈ Praha

 
65 612 Kč
64 300 Kč

Dovolená Kuba 2023 v lokalitě La Habana (Havana), v resortu Havana, NH Capri, v Nh Capri, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 11. květen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 21. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 48 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 64300,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, pobytové zájezdy, kombinace oblastí. Speciálně delfinárium, u jezera, koupání, národní park, půjčovna aut, s restaurací.

Nh Capri - Kuba Polopenze

Nh Capri

17.5. - 25.5.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
58 600 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, NH Capri, v ubytovacím zařízení Nh Capri s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od středy 17. května do čtvrtka 25. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 54 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Nh Capri, který je aktuálně na prodej online v ceně 58600,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, jaro 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí. Speciálně delfinárium, u jezera, koupání, národní park, půjčovna aut, s restaurací.

Iberostar Parque Central - Kuba Polopenze

Iberostar Parque Central

12.6. - 24.6.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
63 729 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2023 v lokalitě La Habana (Havana), v resortu Havana, Iberostar Parque Central, v Iberostar Parque Central, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 12. červen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 24. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 80 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 63729,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací.

H10 Habana Panorama - Kuba Polopenze

H10 Habana Panorama

6.7. - 21.7.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
86 837 Kč
85 100 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, H10 Habana Panorama, v ubytovacím zařízení H10 Habana Panorama s počtem hvězdiček: 4, v délce 16 dní, 15 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 6. července do pátku 21. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 104 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu H10 Habana Panorama levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 85100,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, se saunou, wellness pobyt.

Telegrafo - Kuba Polopenze

Telegrafo

10.7. - 22.7.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
55 539 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2023 v lokalitě La Habana (Havana), v Telegrafo, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 10. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 22. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 55539,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 17 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny dovolené na Kubě s polopenzí 2023. Kuba se snídaní a večeří v ceně zájezdu - polopenze. Zájezdy na Kubu bez nutnosti dokupování jídla. Nabídka 1765 zájezdů na Kubu. Kuba polopenze.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Kubě? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Kubě. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Kuba polopenze žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Kubě podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Kubě jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Kuba 2023, Kuba Invia, Kuba letecky, Kuba zájezdy, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Kubou.cz 2023, všechna práva vyhrazena.