Vyhledávání dovolené na Kubě

Valentin El Patriarca Varadero

Valentin El Patriarca Varadero

Memories Miramar, Valentin El Patriarca Varadero

29.3. - 6.4.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
68 333 Kč
65 600 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Varadero, v ubytovacím zařízení Memories Miramar, Valentin El Patriarca Varadero s počtem hvězdiček: 5, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od středy 29. března do čtvrtka 6. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Memories Miramar, Valentin El Patriarca Varadero levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 65600,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí. Na základě recenzí od 49 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Valentin El Patriarca Varadero - Kuba Hotel

Valentin El Patriarca Varadero

6.4. - 17.4.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
82 169 Kč
68 200 Kč

Dovolená Kuba Last Minute 2023 v lokalitě Varadero, v Valentin El Patriarca Varadero, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 6. duben 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 17. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 13 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 17 % je nyní aktuálně v ceně 68200,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Valentin El Patriarca Varadero je 86 % podle referencí od 49 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Aston Panorama, Valentin El Patriarca Varadero - Kuba Hotel

Aston Panorama, Valentin El Patriarca Varadero

11.4. - 19.4.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
114 700 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, H10 Habana Panorama, v ubytovacím zařízení Aston Panorama, Valentin El Patriarca Varadero s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od úterý 11. dubna do středy 19. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Aston Panorama, Valentin El Patriarca Varadero, který je aktuálně na prodej online v ceně 114700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.

Valentin El Patriarca Varadero - Kuba Hotel

Valentin El Patriarca Varadero

20.4. - 2.5.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
59 043 Kč
55 500 Kč

Dovolená Kuba Last Minute 2023 v lokalitě Varadero, v Valentin El Patriarca Varadero, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 20. duben 2023 a návratem/příjezdem: úterý 2. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 55500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Valentin El Patriarca Varadero je 86 % podle referencí od 49 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Valentin El Patriarca Varadero - Kuba Hotel

Valentin El Patriarca Varadero

22.4. - 30.4.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
65 958 Kč
63 979 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Varadero, v ubytovacím zařízení Valentin El Patriarca Varadero s počtem hvězdiček: 5, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od soboty 22. dubna do neděle 30. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Valentin El Patriarca Varadero levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 63979,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 49 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Valentin El Patriarca Varadero - Kuba Hotel

Valentin El Patriarca Varadero

22.4. - 7.5.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
70 294 Kč
66 779 Kč

Dovolená Kuba Last Minute 2023 v lokalitě Varadero, v Valentin El Patriarca Varadero, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 16 dní, 15 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 22. duben 2023 a návratem/příjezdem: neděle 7. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 29 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 66779,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Valentin El Patriarca Varadero je 86 % podle referencí od 49 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Aston Panorama, Valentin El Patriarca Varadero - Kuba Hotel

Aston Panorama, Valentin El Patriarca Varadero

22.4. - 30.4.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
61 200 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, H10 Habana Panorama, v ubytovacím zařízení Aston Panorama, Valentin El Patriarca Varadero s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od soboty 22. dubna do neděle 30. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Aston Panorama, Valentin El Patriarca Varadero, který je aktuálně na prodej online v ceně 61200,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.

Memories Miramar, Valentin El Patriarca Varadero - Kuba Hotel

Memories Miramar, Valentin El Patriarca Varadero

27.4. - 8.5.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
110 189 Kč
58 400 Kč

Dovolená Kuba 2023 v lokalitě Varadero, v Memories Miramar, Valentin El Patriarca Varadero, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 27. duben 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 8. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 34 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 47 % je nyní aktuálně v ceně 58400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, kombinace oblastí. Průměrné hodnocení Memories Miramar, Valentin El Patriarca Varadero je 86 % podle referencí od 49 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Valentin El Patriarca Varadero - Kuba Hotel

Valentin El Patriarca Varadero

29.4. - 14.5.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
76 154 Kč
63 969 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Varadero, v ubytovacím zařízení Valentin El Patriarca Varadero s počtem hvězdiček: 5, v délce 16 dní, 15 nocí. Termín ubytování je od soboty 29. dubna do neděle 14. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Valentin El Patriarca Varadero levně se slevou 16 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 63969,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 49 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Valentin El Patriarca Varadero - Kuba Hotel

Valentin El Patriarca Varadero

3.5. - 11.5.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
51 000 Kč

Dovolená Kuba 2023 v lokalitě Varadero, v Valentin El Patriarca Varadero, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 3. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 11. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 40 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 51000,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Valentin El Patriarca Varadero je 86 % podle referencí od 49 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Valentin El Patriarca Varadero na Kubě v letovisku Varadero - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Valentin El Patriarca Varadero se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování na Kubě v letovisku Varadero. Dovolená Valentin El Patriarca Varadero - Kuba 2023. Valentin El Patriarca Varadero.

Pokud jste si nevybrali na Kubě žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Kubě podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Kubě jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Kuba 2023, Kuba All Inclusive, Kuba Invia, Kuba Last Minute, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Kubou.cz 2023, všechna práva vyhrazena.