Vyhledávání dovolené na Kubě

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul

25.4. - 3.5.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
74 045 Kč
65 900 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, Nacional de Cuba, v ubytovacím zařízení Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul s počtem hvězdiček: 4.5, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od úterý 25. dubna do středy 3. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 32 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 65900,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul - Kuba Hotel

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul

22.6. - 30.6.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
56 047 Kč
48 200 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2023 v lokalitě La Habana (Havana), v resortu Havana, Nacional de Cuba, v Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul, s 4.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 22. červen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 30. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 90 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 14 % je nyní aktuálně v ceně 48200,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul - Kuba Hotel

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul

10.8. - 21.8.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
80 200 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, Nacional de Cuba, v ubytovacím zařízení Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul s počtem hvězdiček: 4.5, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 10. srpna do pondělí 21. srpna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 139 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul, který je aktuálně na prodej online v ceně 80200,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul - Kuba Hotel

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul

19.9. - 27.9.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
67 176 Kč
57 100 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2023 v lokalitě La Habana (Havana), v resortu Havana, Nacional de Cuba, v Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul, s 4.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 19. září 2023 a návratem/příjezdem: středa 27. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 179 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 15 % je nyní aktuálně v ceně 57100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul - Kuba Hotel

Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul

23.11. - 4.12.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
68 652 Kč
61 100 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku La Habana (Havana), v oblasti Havana, Nacional de Cuba, v ubytovacím zařízení Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul s počtem hvězdiček: 4.5, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 23. listopadu do pondělí 4. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 244 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 61100,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.Na této stránce naleznete: Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul na Kubě v letovisku Havana - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování na Kubě v letovisku Havana. Dovolená Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul - Kuba 2023. Nacional De Cuba, Iberostar Laguna Azul.

Pokud jste si nevybrali na Kubě žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Kubě podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Kubě jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Kuba 2023, Kuba All Inclusive, Kuba Invia, Kuba letecky, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Kubou.cz 2023, všechna práva vyhrazena.