Vyhledávání dovolené na Kubě

Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco

Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco

Melia Cayo Coco 15.4. - 23.4.

15.4. - 23.4.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
75 300 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v ubytovacím zařízení Melia Cayo Coco s počtem hvězdiček: 5, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od soboty 15. dubna do neděle 23. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 22 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Melia Cayo Coco, který je aktuálně na prodej online v ceně 75300,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně rybaření, rybolov, s masážemi, s restaurací, se saunou, šnorchlování, wellness pobyt, cestovní pojištění, rybaření, s masážemi, .

Středisko

Cayo Coco

Poloha

Hotel se nachází na korálovém ostrově Cayo Coco, který je spojen s pevninou 17 km dlouhou hrází. Transfer z Havany cca 7 hodin nebo z Holguinu cca. 6,5 hodiny

Pláž

Nádherná bělostná písečná pláž s lehátky a slunečníky a osuškami zdarma přímo u hotelu.

Vybavení

5 restaurací, 5 barů, bazén, masáže, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, šlapací kola, katamarány, rybaření, tenis, plážový volejbal, animační programy, boutique, lékař, internet, sejfy.
Internet: internetový koutek
Wellnes - SPA: velké bazény, vířivku,sauna, masáže, turecké lázně, fitness, denní lékařská služba

Ubytování

250 pokojů a suite v přízemních budovách nebo bungalovech na kůlech nad hladinou přírodní mořské laguny.
standard pokoj: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE.- formou bohatého bufetu se podávají všechna jídla. Během dne lehké občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů. K dispozici jsou restaurace a´la carte: Las Caletas, La Terrazza a Arena Real.

Sport a zábava

jízda na koni, motorové a nemotorové vodní sporty na pláži, potápěčská základna - úžasné možnosti potápění, masáže, turecké lázně, fitness, kulečník, stolní tenis, minigolf, tenis, animační a sportovní programy, aerobic, volejbal, večer diskotéka a živá hudba s tancem.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a odbaveného zavazadla
* transfery v cíli zájezdu
* ubytování počet nocí dle smllouvy All inclusive
* virtuální český delegát
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Cena nezahrnuje:
* vízum - 750 Kč
* cestovní pojištění
Spropitné
Není povinné, ale očekává se (prosíme, pamatujte na to, že Kubánci vydělávají kolem 15-20 CUC měsíčně).
Úroveň hotelů na Kubě
Informujeme, že úroveň hotelů na Kubě se může lišit od evropských standardů.

Vybavení hotelu

  • All inclusive
  • Jen pro dospělé 18+
  • Novinka
  • Pláž přímo u hotelu
  • Šnorchlování

Melia Cayo Coco - Kuba Hotel

Melia Cayo Coco 27.4. - 5.5.

27.4. - 5.5.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
67 216 Kč
65 200 Kč

Dovolená Kuba 2023 v lokalitě Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v Melia Cayo Coco, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 27. duben 2023 a návratem/příjezdem: pátek 5. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 34 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 65200,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně rybaření, rybolov, s masážemi, s restaurací, se saunou, šnorchlování, wellness pobyt, cestovní pojištění, rybaření, s masážemi, .

Melia Cayo Coco - Kuba Hotel

Melia Cayo Coco 1.5. - 13.5.

1.5. - 13.5.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
76 254 Kč
68 629 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v ubytovacím zařízení Melia Cayo Coco s počtem hvězdiček: 5, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. května do soboty 13. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 38 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Melia Cayo Coco levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 68629,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně rybaření, rybolov, s masážemi, s restaurací, se saunou, šnorchlování, wellness pobyt, cestovní pojištění, rybaření, s masážemi, .

Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco - Kuba Hotel

Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco

3.5. - 14.5.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
72 400 Kč

Dovolená Kuba 2023 v lokalitě Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 3. květen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 14. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 40 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 72400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.

Melia Cayo Coco - Kuba Hotel

Melia Cayo Coco 6.5. - 14.5.

6.5. - 14.5.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
70 954 Kč
63 149 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v ubytovacím zařízení Melia Cayo Coco s počtem hvězdiček: 5, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od soboty 6. května do neděle 14. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 43 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Melia Cayo Coco levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 63149,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně rybaření, rybolov, s masážemi, s restaurací, se saunou, šnorchlování, wellness pobyt, cestovní pojištění, rybaření, s masážemi, .

Melia Cayo Coco - Kuba Hotel

Melia Cayo Coco 10.5. - 25.5.

10.5. - 25.5.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
79 368 Kč
75 400 Kč

Dovolená Kuba 2023 v lokalitě Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v Melia Cayo Coco, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 16 dní, 15 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 10. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 25. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 47 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 75400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně rybaření, rybolov, s masážemi, s restaurací, se saunou, šnorchlování, wellness pobyt, cestovní pojištění, rybaření, s masážemi, .

Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco - Kuba Hotel

Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco

10.5. - 25.5.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
77 474 Kč
73 600 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v ubytovacím zařízení Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco s počtem hvězdiček: 5, v délce 16 dní, 15 nocí. Termín ubytování je od středy 10. května do čtvrtka 25. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 73600,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, přímo u moře - přímo u pláže, jaro 2023, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.

Melia Cayo Coco - Kuba Hotel

Melia Cayo Coco 11.5. - 19.5.

11.5. - 19.5.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
 
63 259 Kč

Dovolená Kuba 2023 v lokalitě Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v Melia Cayo Coco, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 11. květen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 19. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 48 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 63259,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně rybaření, rybolov, s masážemi, s restaurací, se saunou, šnorchlování, wellness pobyt, cestovní pojištění, rybaření, s masážemi, .

Melia Cayo Coco - Kuba Hotel

Melia Cayo Coco 21.5. - 1.6.

21.5. - 1.6.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
 
64 229 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kubě v letovisku Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v ubytovacím zařízení Melia Cayo Coco s počtem hvězdiček: 5, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od neděle 21. května do čtvrtka 1. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 58 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Melia Cayo Coco, který je aktuálně na prodej online v ceně 64229,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kubě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně rybaření, rybolov, s masážemi, s restaurací, se saunou, šnorchlování, wellness pobyt, cestovní pojištění, rybaření, s masážemi, .

Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco - Kuba Hotel

Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco

24.5. - 1.6.2023
All Inclusive
✈ Praha, Vídeň

 
 
55 000 Kč

Dovolená Kuba First Minute 2023 v lokalitě Cayo Coco, Melia Cayo Coco, v Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 24. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 1. červen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 61 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 55000,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kubu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, kombinace oblastí.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco na Kubě v letovisku Cayo Coco - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování na Kubě v letovisku Cayo Coco. Dovolená Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco - Kuba 2023. Valentin Quinta Avenida Habana, Meliá Cayo Coco.

Pokud jste si nevybrali na Kubě žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Kubě podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Kubě jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Kuba 2023, Kuba All Inclusive, Kuba Invia, Kuba letecky, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Kubou.cz 2023, všechna práva vyhrazena.