Vyhledávání dovolené na Kubě

Ceny na Kubě

Jak draho je na Kubě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Kubě? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny na Kubě v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Kuba.

Ceny na Kubě
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety23 Kč
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety23 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety36 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety91 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety178 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety229 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava23 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava23 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava170 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje13 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje20 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje25 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje28 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv678 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1026 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1638 Kč
Okurka potraviny10 Kč
Chléb 500 g potraviny10 Kč
Pizza potraviny13 Kč
Meloun potraviny13 Kč
Mango potraviny13 Kč
Ananas potraviny13 Kč
Chléb velký potraviny13 Kč
Hlávkový salát potraviny13 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny18 Kč
Vejce 12 ks potraviny20 Kč
Rýže 1 kg potraviny20 Kč
Rajčata 1 kg potraviny23 Kč
Mléko 1 l potraviny28 Kč
Brambory 1 kg potraviny33 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny61 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny66 Kč
Jablka 1 kg potraviny84 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny89 Kč
Sýr 500 g potraviny137 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace36 Kč
Grilované maso restaurace46 Kč
Snídaně restaurace102 Kč
Cappuccino restaurace107 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace137 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace147 Kč
Večeře s nápojem restaurace155 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace170 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace178 Kč
Míchaný nápoj restaurace229 Kč
Hlavní jídlo restaurace254 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace508 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace1702 Kč
Vyhledávání dovolené na Kubě

Na této stránce naleznete: Jak draho je na Kubě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje na Kubě? Ceny na Kubě.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Kubě? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Kubě. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny na Kubě žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Kubě? Vybírejte pobyt na Kubě jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Kuba 2022 nebo Kuba 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Kuba 2022 nebo First Minute Kuba 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Kuba levně nebo luxusní dovolená Kuba.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Kubě podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Kuba si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Kubě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Kubě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Kubě nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Kuba. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Kuba. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Kuba, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Kubě, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Kubu objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Kubě za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Kuba.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Kubě pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Kubě další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Kuba za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Kubě. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Kuba.

Zajímá vás jak draho je na Kubě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Kubě? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Kubě.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Kubu.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Kubě nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Kubu se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Kubě za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Kubou.cz 2022, všechna práva vyhrazena.